Ми маємо невелику, але злагоджену команду з 10 людей. Це 5 офісних працівників, IT-спеціаліст, а також члени Правління та Наглядової Ради. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.
Наша місія - створення та впровадження сучасних, дієвих та ефективних соціальних проектів для вирішення гострих суспільних проблем регіонального та всеукраїнського масштабів.
“Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Вже 20 років ЛОФ реалізовує та підтримує сотні успішних проєктів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив”.
Guzema Foundation — благодійна організація, створена в 2021 році Валерією Гуземою, підприємицею, інфлюенсеркою, соціальною та благодійною активісткою, засновницею та дизайнеркою ювелірного бренду Guzema FIne Jewelry.
Першочергово фонд був створений для допомоги дітям, які проходять лікування в Чернігівській обласній дитячій лікарні, та для покращення матеріально-технічної бази цього медичного закладу. Проте з початком повномасштабної війни, яку розв’язала росія в Україні, фонд допомагає українській армії та людям, що постраждали від окупації.
Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете
швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проекти будь-якого спрямування.
Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд,
який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 348 573 000 грн,
підтримав майже 6 000 проектів та стала лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.
БФ "Серця майбутнього" - перший благодійний фонд створений в 2012 році лікарем провідної державної кардіохірургічного центру України, для того, що б надавати не тільки професійну, але і благодійну допомогу дітям з вродженими вадами серця.
БО «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. Завдяки комплексному підходу до роботи ми побудували успішну організацію, яка реалізує низку соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем безпритульних собак та котів у Києві та всій країні. Нашою місією є об'єднання зусиль та можливостей усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні.
Посольство Республики Беларусь в Украине функционирует с октября 1993 года.
В 2011 году открыто Генеральное консульство Республики Беларусь в г. Одессе.
Руководители Посольства:
1993 – 2001 гг. — Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики в Украине Виталий Владимирович Курашик;
июнь 2001 — июнь 2016 года — Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Беларусь в Украине Валентин Владимирович Величко;
с 1 сентября по настоящее время — Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Беларусь в Украине Игорь Сергеевич Сокол.
В настоящее время Посольство располагается в Шевченковском районе города Киева по улице Михаила Коцюбинского, 3. Особняк, на базе которого сформирован новый комплекс зданий и сооружений загранучреждения, построен по проекту известного киевского архитектора Василия Александровича Осьмака. Улица известна с первой половины XIX века под названием Тимофеевская. Современное название носит с 1939 года в честь 75-летия со дня рождения украинского писателя, автора романа «Fata Morgana» и др. Здание особняка является памятником архитектуры.
Участок имеет прямоугольную вытянутую форму, сориентированную в широтном направлении. В глубине участка размещено двухэтажное здание с цокольным этажом, которое ранее использовалось как жилой дом, где в конце XIX первой половине XX века проживал Детерихс Михаил Михайлович (1871-1941) – хирург, доктор медицины, профессор.
Особняк имеет Г – подобную конфигурацию с проездом во внутренний двор в правой части главного фасада.
Фасады здания решены в стиле ампир с асимметричной композицией главного фасада, на котором выделен ризалит, увенчанный треугольным фронтоном с люнетом. Между ризалитом и основным объемом расположена терраса с колоннами тосканского ордера. Вдоль всего главного фасада проходит карниз несложного профиля с мутулами. Простенки второго этажа украшены пилястрами и лопатками. Филенки над окнами украшены лепным декором. Окна прямоугольные несложного рисунка. Особняк хорошо вписывается по этажности, силуэту и стилю в окружающую застройку улицы.
Наружные ограждающие стены выполнены из кирпичной кладки с оштукатуренной поверхностью.
Интерьеры решены в том же стиле, что и само строение, с композиционными приемами стиля модерн. Сохранились камин и кафельная печь.
По красной линии застройки улицы М.Коцюбинского, с целью удобного приема посетителей, размещен Консульский блок. Между Посольским и Консульским блоками построен блок Главного входа, в котором на первом этаже функционирует главный вестибюль с выставочными экспонатами, на втором этаже имеются помещения для брифингов и проведения торжественных мероприятий.
Строительство Храма Рождества Христова началось в 2006 г.
Храм был освящён Блаженнейшим Митрополитом Владимиром 23 декабря/5 января 2008 г.; на следующий день была отслужена первая Литургия.
31 января/13 февраля 2008 г. в нижнем этаже Блаженнейшим Митрополитом Владимиром освящен храм в честь мч. Валентина.
Посольство Марокко в Україні — офіційне дипломатичне представництво Королівства Марокко в Україні, відповідає за підтримку та розвиток відносин між Марокко та Україною.
Володимирський кафедральний собор, бульвар Тараса Шевченка
Патріарший Свято-Володимирський кафедральний собор Української Православної Церкви Київського патріархату - не тільки один з найвеличніших храмів світу, збудованих у XIX ст., але й пам'ятник видатному християнському сподвижнику, святому рівноапостольному князю Володимиру Великому, який, вивівши з мороку язичества в 989 році свій народ, приніс у Русь-Україну світло Христової Істини, благодаті і вічне спасіння. Впровадивши спочатку в Києві, а потім і в усій своїй країні істинну віру, великий князь прилучив свій народ і свою державу до світової християнської цивілізації, яка вже мала майже тисячолітню історію.
Із Христовою вірою в Русь-Україну прийшла книжність, незнаний до того живопис (іконопис), кам'яне будівництво (було зведено перший кам'яний храм у Києві, знамениту Десятинну церкву), євангельське благочестиве слово, яке стало моральною підвалиною суспільного буття. Кажучи сучасною мовою, великий князь Київський здійснив революцію у духовному житті підвладної йому державі, на той час одній із найбільших у Європі. Боже провидіння, виконавцем якого, охрестившись у Корсуні (Херсонесі Таврійському) став Володимир Святославович, зробило Русь-Україну не тільки християнською, але й більш духовною країною, спрямованою у майбуття.