Guzema Foundation — благодійна організація, створена в 2021 році Валерією Гуземою, підприємицею, інфлюенсеркою, соціальною та благодійною активісткою, засновницею та дизайнеркою ювелірного бренду Guzema FIne Jewelry.
Першочергово фонд був створений для допомоги дітям, які проходять лікування в Чернігівській обласній дитячій лікарні, та для покращення матеріально-технічної бази цього медичного закладу. Проте з початком повномасштабної війни, яку розв’язала росія в Україні, фонд допомагає українській армії та людям, що постраждали від окупації.
Ми маємо невелику, але злагоджену команду з 10 людей. Це 5 офісних працівників, IT-спеціаліст, а також члени Правління та Наглядової Ради. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.
Наша місія - створення та впровадження сучасних, дієвих та ефективних соціальних проектів для вирішення гострих суспільних проблем регіонального та всеукраїнського масштабів.
“Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Вже 20 років ЛОФ реалізовує та підтримує сотні успішних проєктів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив”.
БФ "Серця майбутнього" - перший благодійний фонд створений в 2012 році лікарем провідної державної кардіохірургічного центру України, для того, що б надавати не тільки професійну, але і благодійну допомогу дітям з вродженими вадами серця.
БО «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. Завдяки комплексному підходу до роботи ми побудували успішну організацію, яка реалізує низку соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем безпритульних собак та котів у Києві та всій країні. Нашою місією є об'єднання зусиль та можливостей усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні.
Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете
швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проекти будь-якого спрямування.
Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд,
який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 348 573 000 грн,
підтримав майже 6 000 проектів та стала лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.
Фонд державного майна України (ФДМУ, Фонд) є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує політику у сфері приватизації, оренди, використання, відчуження, управління державного майна і корпоративних прав держави, а також регулює професійну оціночну діяльність в Україні.
Місія Фонду полягає у підвищенні інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності економіки України. З метою її досягнення, Стратегія Фонду це прозоре і професійне розпорядження державним майном України.
Головне завдання Фонду — прозора приватизація державного майна в Україні.
Наша гранитная мастерская находится в Киеве, но можно заказать надгробие на вывоз в другой регион Украины. Гранит для изготовления памятников поставляется из Коростышевского района, мы не используем китайский гранит.
Стандартные гранитные памятники представляют собой типовые гранитные плиты, заготовки которых чаще всего есть на складе. На производство стандартных гранитных надгробий уходит гораздо меньше времени, что немаловажно, когда работу нужно выполнить в кратчайший срок. Единственное что остаётся сделать мастеру – нанести фотографию, надпись или изображение.
Фотография на памятник может быть выгравирована на полированном граните; это может быть металлокерамика (наиболее бюджетный вариант); нанесение фото на керамогранит; или новейшая технология – фотография в стекле путём запекания.
Эксклюзивные памятники (или элитные памятники) – создаются по индивидуальному проекту и изготавливаются в единственном экземпляре. На производство таких памятников уходит гораздо больше времени. Но в них учитываются все пожелания наших клиентов.
Помимо изготовления отдельных надгробных памятников наша гранитная мастерская готова предложить вам создание уникального мемориального комплекса. В создание комплекса входит полное оформление места захоронения: фундамент, цокольное основание, гранитные памятники, ограды. Здесь возможно сочетание разных материалов и стилей, либо, наоборот, создание единой композиции.
Засновником Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» є держава в особі Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2; частка засновника в статутному капіталі – 100%), органом управління – спостережна рада, органом управління майном – Мінрегіон, органом, що здійснює нагляд за діяльністю фінансової установи – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, - це унікальний інструмент державної житлової політики, який реалізує різноманітні механізми державної підтримки громадян у їх прагненні здобути власне житло.
Сьогодні це пільгове кредитування молодих сімей під 3%, державна підтримка за програмою доступного житла (30*70), а також компенсація відсоткової ставки за кредитами комерційних банків за схемою здешевлення іпотечних кредитів, де компенсується 13%.
Найбільш популярним та актуальним механізмом серед молоді на сьогодні є програма пільгового довготермінового кредитування будівництва або придбання житла для молодих сімей.
Основні положення механізму визначені у Законі України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», який було прийнято у 1993 році та Положенні про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року N 584.
Кредит надається та обслуговується Фондом без участі комерційних банків. Надається молодій сім‘ї віком до 35 років включно. Терміном на 30 років. Відсоткова ставка 3 % річних. На будь якому етапі дії кредитного договору, при народженні дитини, встановлюються пільги. Сім’ї з дітьми звільняються від сплати відсотків за користування кредитом, сім’ям, в яких виховується дві дитини погашається 25 %, а якщо три і більше дітей – 50 %. Кошти, що надходять в рахунок погашення зобов’язань за кредитом, спрямовуються на подальше кредитування.
У 2009 році Урядом було затверджено статут Фонду, яким передбачено формування статутного капіталу Фонду. Запроваджено нову форму кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Фонду.
Джерелом поповнення статутного капіталу є кошти від повернення наданих Фондом пільгових довготермінових кредитів молоді на будівництво або придбання житла.
Кредит, за рахунок коштів статутного капіталу, надається молодій сім’ї віком до 35 років, термін надання кредиту – 30 років, встановлено вимогу про перебування позичальника на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, при розрахунку розміру кредиту, застосовуються нормативи по площі, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року №584, передбачена можливість дострокового погашення.
При запровадженні пільгового характеру кредитування за рахунок коштів статутного капіталу вжито заходи по збереженню цих коштів: відсоткова ставка за користування кредитом дорівнює обліковій ставці НБУ + 3%, відсутні додаткові пільгові умови в залежності від кількості дітей, що унеможливлює втрату коштів статутного капіталу.
У порівнянні з кредитами комерційних банків, умови кредитування Фондом за рахунок коштів статутного капіталу є більш лояльними.
Урядом 24 жовтня 2012 року затверджено нову Державну програму забезпечення молоді житлом, строк дії якої до 2017 року.
Відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 140 від 11 лютого 2009 року, починаючи з 2010 року Мінрегіоном України делеговано Фонду повноваження щодо надання громадянам державної підтримки на будівництво (придбання) доступного житла. Міністерство визначило Фонд одержувачем бюджетних коштів з надання державної підтримки громадянам для будівництва доступного житла.
Пенсійний фонд України — центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, провадить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, інших соціальних виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду України, здійснює контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд України вносить у встановленому порядку Міністру праці та соціальної політики України пропозиції з питань формування державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування, забезпечує її реалізацію.
Діяльність Пенсійного фонду України спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики України.